1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Constanta
  6. Operatori productie, confectioneri - Constanta
Postat Azi la 16:25

Angajam operator la fabricarea mezelurilor

  • Tip job

    Full time

  • Constanta, Constanta

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Cv-urile se pot depune si in magazinul SELGROS Constanta la Biroul informatii clienti precum si pe site-ul companiei la adresa www.selgros.ro la sectiunea “Cariere”

Responsabilități:

- prepararea/tratarea termică a cărnii proaspete conform reţetarului

- prelucrarea și ambalarea cărnii în vederea expunerii la vânzare

- pregătirea cărnii în vederea producţiei de mezeluri şi preparate din carne

Cerințe:

- calificare în domeniu

- experienţă în pregătirea cărnii în vederea producţiei de mezeluri şi preparate din carne

- experiență în prepararea produselor din carne

- seriozitate, flexibilitate, dinamism

Vă oferim:

• Salariu atractiv

• Tichete de masa

• Spor de weekend

• Beneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere, căsătorie,vacanță, asigurare privată de sănătate

• Training de specialitate

• Sistem informatic performant şi logistică modernă

• Oportunitatea unei cariere într-un concern international

*beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

ID: 218671527Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din