2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Mures
  6. Manipulatori marfa - Targu-Mures
SEA ROMANIA
Postat 01 mai 2024

Angajam Operator in depozit Targu Mures

Localizare

Targu-Mures

Full time

Nivelul de studii: Calificat

Dacă sunteți pasionat de domeniul logistic și sunteți în căutarea unei noi provocări profesionale, vă invităm să aplicați pentru poziția de Operator în depozit.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul nostru continuu în domeniul logistic.

Punt de lucru: Targu Mures, Str. Depozitelor, nr.22.

Ofertă:

  • Contract individual de muncă încheiat pe perioadă nedeterminată;

  • Condiţii de salarizare la nivelul pieței muncii;

  • Tichete de masă 40 RON/zi și Tichete cadou (ziua de naștere);

  • Prime de sărbători;

  • Activitatea neîntreruptă în cadrul societații se răsplătește atât cu acordarea unui spor de fidelitate permanent cât și cu creșterea cotei concediului de odihnă anual;

  • Decont transport naveta;

  • Mediu de lucru plăcut şi profesionist

Candidatul Ideal:

  • Studii medii Autorizatie ISCIR (prezinta avantaj);

  • Cunostinte operare PC;

  • Experienţă pe post mimim 1 an;

  • Abilităţi de organizare;

  • Dexteritate manuală;

  • Capacitatea dezvoltată de autoinstruire;

  • Fire corectă şi responsabilă;

  • Flexibilitate şi adaptabilitate;

  • Stabilitatea locului de muncă;

  • Lucrul în echipă;

  • Atenţie distributiva;

  • Viteză de reacţie;

  • Orientare spre îndeplinirea obiectivelor;

  • Acuitate vizuală avansată;

  • Rezistenţă la oboseală fizică şi stress

Descrierea jobului:

  • Primeşte şi descarcă produsele sosite de la furnizori, alt punct de lucru al SEA;

  • Execută recepţia produselor;

  • Execută depozitarea produselor;

  • Realizează manevrarea manuală, cu dispozitive şi mecanizat a produselor;

  • Execută asamblarea produselor;

  • Execută reambalarea produselor;

  • Execută pregatirea produselor pentru livrare către clienţi sau alt punct de lucru al „SEA”

  • Încarcă produsele în vederea expedierii Participă la inventarierea produselor

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269459277