2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Cluj-Napoca
Ax Perpetuum Impex
Postat 19 iunie 2024

Angajam Operator facturare

Localizare

Cluj-Napoca

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM, in calitate de Operator Facturare in cadrul Diviziei Usi ( Calea Turzii nr. 160 – Showroom Atria)

Ne dorim sa cunoastem persoane:

  • absolvente a unei forme de invatamant superioare (preferabil economic, tehnic) sau liceu cu profil real;

  • cu experienta de minim un an in facturare;

  • cu bune abilitati organizatorice si de rezolvare a problemelor cu rapiditate;

  • cu abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;

  • meticuloase si atente la detalii;

  • responsabile, orientate catre atingerea obiectivelor,

  • cu cunostinte privind softurile de gestiune (Softone -constituie avantaj);

  • cu cunostiinte PC – Excel mediu.

Descrierea jobului

  • facturarea produselor catre clienti;

  • introducerea in gestiune a facturilor de marfa de la furnizori;

  • operarea si intocmirea N.I.R. - urilor / receptiilor de la furnizori interni / externi;

  • asigurarea unui suport informational ce tine de gestionarea stocurilor si a documentelor de marfa;

  • urmarirea comenzilor si a contractelor in derulare;

  • gestionarea instrumentelor de plata;

  • contactarea telefonica a clientilor cu facturi scadente;

  • mentinerea unor relatii eficiente si de calitate cu clientii

Ce iti oferim:

  • Salar atractiv;

  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta;

  • Decontare abonament CTP-Cluj;

  • Bonuri de masa 40lei / zi lucrata.

Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum (perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270628862