2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Dolj
  6. Altele - Craiova
Alexandru Ciucu
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Operator Facturare

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare - constituie avantaj

  • Foarte bune cunostinte operare PC, Excel;

  • Experienta in domeniu de minim 2-3 ani;

  • Seriozitate si corectitudine profesionala;

  • Persoana sociabila, cu spirit de observatie, atentie distributiva, ordonata;

Competente necesare:

  • Abilitati de organizare si planificare; capacitatea de a respecta termenele;

  • Capacitatea de a solutiona solicitari multiple;

  • Proactivitate, implicare, seriozitate, abilitati de relationare si de lucru in echipa, flexibilitate;

Descrierea jobului

- Facturarea comenzilor din site-ul Ruris

- Facturare promotii - Urmarirea livrarilor pana la clientul final in aplicatia transportatorilor

- Emitere AWB in aplicatia transportatorilor pentru comenzile facturate

- Arhivare documente emise

Beneficii:

  • Tichete de masa

  • Oportunitati pentru dezvoltare continua

  • Avantajul de a lucra intr-o echipa dinamica

  • Voucher vacanta

  • Prima de Paste

  • Prima de Craciun

Descrierea companiei

RURIS este o companie cu capital 100% românesc, care investeşte în activităţi de cercetare, dezvoltare, producţie şi comercializare de motoutilaje agricole. Scopul nostru este acela de a crea produse fiabile, care să vină în sprijinul celor care doresc să lucreze mai usor şi mai eficient. În cei 30 de ani de când este pe piaţă, compania RURIS s-a dezvoltat constant şi a ajuns unul dintre jucătorii importanţi de pe piaţă, cu o reţea la nivel naţional. La ora actuală, portofoliul nostru numără peste 250 de produse, acestea fiind prezente în 300 de puncte de vânzare din întreaga ţară.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 268603206