2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 2
Romstal
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Operator depozit - Vitan Barzesti

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Romstal este in cautare de colegi noi care sa ajute la pregatirea pentru livrare a marfii din depozitul din Vitan

Te asteptam in echipa noastra daca:

  • Ai disponibilitate pentru lucru in ture (6:30-15.00/13.00-21.30)

  • Ai experienta de lucru in depozit sau dorinta de a invata

  • Esti dispus la efort fizic

  • Esti o persoana harnica, onesta, amabila

  • Respecti procedurile companiei

  • Prezinta avantaj atestatul ISCIR valabil

Descrierea jobului:

Operator depozit:

Receptionist

- receptionarea si verificarea produselor

Picker

- scanarea si colectarea produselor/pregatirea comenzilor

Paletator

- paletizarea si incarcarea coletelor in masini

Iti oferim:

  • Pachet salarial competitiv incepind cu 3500 RON net

  • Spor de 75% sau 100% pentru orele suplimentare

  • Spor de 50% pentru orele de noapte

  • Tichete de masă de 30 lei/zi lucrătoare (630lei)

  • Bonus lunar performanţă,

  • Zile libere suplimentare în funcție de vechimea în companie

  • Prima Crăciun şi de Paşte,

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Program: Luni-Vineri - tura 1 de la 06:30 - 15:00, tura 2 de la 13 - 21:30; vei lucra in schimburi, o saptamana tura 1, saptamana urmatoare tura 2

Sambata - prin rotatie - doua sambete libere, doua sambete cu program 8-16;

Duminica - liber.

Locatia noastra se afla pe Sos. Vitan Barzesti 11A Detalii la 07******03 (Alexandru Popescu)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 259128456