2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bistrita-Nasaud
  6. Romana - Bistrita
Postat Azi la 14:29

Angajam Operator Date / Call Center

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Bistrita

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere Silpeter Coffee Services este o companie 100 % romaneasca cu peste 13 ani de experienta in domeniul . Incepand din 2010 pana in prezend compania a crescut si sa diferentiat prin calitatea superioara oferita consumatorilor .Facem lucrurile cu stradanie : Seriozitatea ne-a invatat de-a lungul timpului si de aceea suntem cunoscuti pentru calitatea solutiilor si a serviciilor noastre.

  • Vrei sa faci parte din echipa Silpeter Coffee Services ?

Cautam OPERATOR DATE / CALL CENTER

  • Descrierea jobului :

Preluarea apelurilor de la clienți și procesarea solicitărilor acestora .

Confirmarea telefonica solicitare.

Solutionarea cerintelor telefonice ale clientilor.

Preluare programari venite pe email.

Intocmeste rapoarte statistice .

Comunicarii directe cu client si colegi din diferite departamente .

Respecta termenele agreate si revine asupra solicitarilor pana la solutionare.

Se ocupa cu interes de toate task-urile legate de acest post care apar zilnice

  • Cerinte:

Cunostinte IT nivel mediu sau avansat

Cunostinte medii sau avansate MS Office (Word si Excel);

Cunostinte de correspondenta email .

Capacitate de organizare foarte buna .

Integritate si respect fata de colegi si locul de munca

Studile superioare nu sunt obligatorii dar cei 7 ani de acasa DA;

Persoana comunicativa, deschisa, descurcareata si perseverenta, care nu foloseste nicioadata acel "nu se poate" gasind soluti atunci cand este necesar;

Persoana cu o atitudine pozitiva (obligatoriu) ,organizata , implicata, serioasa, responsabila si asumata.

• Beneficii:

pachet salarial atractiv format din parte fixa ,card meniu si bonusuri.

mediu de lucru placut si dynamic

perioada de treining si acomodare

posibilitate promovare.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 252387395