2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Brasov
  6. Asistent manager si secretariat - Brasov
SC Duvenbeck Logistik SRL
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Operator date

Localizare

Brasov

Descriere

Cerinte:

  • studii liceale;

  • limba engleza nivel mediu;

  • foarte bune cunoștinte operare PC (MS Office: Word, Excel, Internet etc.);

  • persoană organizată, capabilă să îndeplinească rapid și corect sarcinile de serviciu;

  • bune aptitudini de comunicare și relaționare;

Responsabilitatile principale ale postului :

  • preluarea și prelucrarea datelor privind proiectele de transport alocate, operarea și introducerea datelor în diverse platforme informatice interne/externe.

Oferim:

  • salariu motivant;

  • tichete de masa;

  • decontare transport;

  • prime de performanta;

  • mediu de lucru placut.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268865826