Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone - Menajere - Salaj
  5. Bone - Menajere - Zalau
Postat 23 iulie 2021

Angajam operator curatenie cu program 6 ore/zi Zalau

  • Tip job

    Part time

  • Zalau, Salaj

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Angajam operator curatenie cu program 6 ore/zi in doua supermarket-uri din Zalau

Program: 5 zile lucrate si 2 zile libere pe saptamana de Marti pana Sambata

Oferim: - salariul fix 1050 ron net + 16 tichete de masa (valoare 1 tichet = 9.57 lei)

- loc de munca stabil

- contract pe perioada nedeterminata

- seriozitate si respect

Cerinte:

- persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa

- abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati:

- se implica in activitatile de curatenie zilnica

Persoanele interesate sunt rugate sa ne lase un numar de telefon sau mesaj prin sms whatsapp la numarul 0730330156.

ID: 220574208
User avatar

Medline-Resurse Umane

Pe OLX din ianuarie 2014

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din