2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Arges
  6. Operatori utilaje - Pitesti
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Operator CNC

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem in cautarea unui Operator CNC pentru punctul nostru de lucru din Pitesti.

Responsabilitati:

  • Programarea si operarea echipamentelor CNC pentru producerea pieselor conform desenelor tehnice;

  • Setarea si reglarea masinilor CNC in conformitate cu cerintele de productie;

  • Monitorizarea procesului de productie pentru a asigura calitatea si precizia pieselor fabricate;

  • Intretinerea echipamentelor si respectarea procedurilor de lucru stabilite.

Cerinte:

  • Experienta anterioara in operarea echipamentelor CNC (prelucrare pal sau aluminiu);

  • Cunostinte solide de citire si interpretare a desenelor tehnice;

  • Cunostinte software Catia (reprezinta un avantaj)

Beneficii:

  • Program de lucru: 08:00 - 16:30;

  • Pachet salarial: 5000 lei NET;

  • Tichete de masa;

  • Prime sarbatori;

  • Oportunitati de dezvoltare in cariera.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268788867