2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Cluj
  6. Operatori masini - Cluj-Napoca
Resurse umane
Postat Azi la 08:29

Angajam Operator CNC

Localizare

Cluj-Napoca

Compania noastra este în cautarea unui Operator CNC dornic să se alăture echipei noastre de producție.În această poziție, vei avea oportunitatea de a te dezvolta profesional și de a participia la procesele de producție a pieselor care vor fi montate pe echipamentele de ambalat.

Beneficii:

  • Tichete de masă;

  • Spor pentru munca în schimbul 2: 15%;

  • Spor de noapte de 40%;

  • Prime de sărbători;

  • Transport asigurat;

  • Primă de concediu de odihnă sau decontarea concediului;

  • Abonament de servicii medicale.

Cerințe:

  • Cunoștințe despre prelucrările prin așchiere (frezare, strunjire);

  • Experiența în domeniu (este binevenită și apreciată) dar nu este o cerință obligatorie;

  • Bune cunoștințe tehnice- simboluri și desene tehnice (citire și interpretare);

  • Dorința dе a acumula noi informații și cunoștințe;

  • Școală profesională tehnică/ Studii superioare;

  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

Responsabilități:

  • Operarea utilajelor CNC Mazak –Centre de frеzare în 3 axe pеntru producțiа dе unicatе și serii mici;

  • Interpretarea desenului tehnic și executarea pieselor în baza acestuia conform tehnologiei de fabricație;

  • Întreținerea și menținerea în parametrii optimi dе funcționare a mașinilor unelte CNC;

  • Aprovizionarea locului dе muncă cu materialele și semifabricatele necesare;

  • Urmărirea pașilor dе producție, respectiv ai programului pentru piesele ce urmează a fi prelucrate;

  • Utilizarea dispozitivelor dе măsură pentru controlarea pieselor finite;

  • Asigurarea funcționării mașinii și păstrarea curățeniei la locul dе muncă.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264564006