Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Timis
  6. Operatori masini - Timisoara
Postat 19 noiembrie 2021

Angajam Operator CNC

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Cerințe:

  • Scoală Profesională/ Domeniu Tehnic;
  • Experiență minim 1 an;
  • Avantaj cunoaștere operare utilaje CNC HAAS și FANUC;
  • Cunoaștere desen tehnic;
  • Cunoștințe de bază operare calculator;
  • Persoană sociabilă, dornică să învețe și proactivă;
  • Dorința de dezvoltare profesională în domeniu tehnic vizat de cele mai noi tehnologii, în cadrul unei companii multinaționale consacrate în domeniu.

Responsabilități:

  • Operarea mașinilor de prelucrare prin așchiere, cu comandă numerică, pentru confecționarea componentelor echipamentelor de testare a cablajelor auto, inclusiv pentru mașini electrice;
  • Încărcarea programelor CNC din baza de date;
  • Alegerea corectă și măsurarea sculelor așchietoare conform programului CNC;
  • Autocontrolul pe faze și operații și controlul produsului final;
  • Măsurarea pieselor produse, utilizând mijloacele de măsurare specifice și documentare;
  • Formularea de sugestii de îmbunătățire a strategiilor de prelucrare.

Beneficii:

  • Al 13 lea salariu;
  • Bonus de prezență schimbul 3 – 8000 lei brut/an;
  • Spor ore de noapte – 25%;
  • Bonusuri anuale – 1240 lei;
  • Bonus de recomandare a unui coleg – 1000 lei net;
  • Tichete de masă la valoare nominală de 20 lei;

Asigurare medicală privată;

  • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;
  • Training initial, programe de dezvoltare;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Pentru detalii suplimentare va rog sa ne apelati telefonic 07******42.

ID: 229753205

Adecco Resurse Umane-Luisa Chitimia

Pe OLX din martie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din