Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 3
Postat 24 octombrie 2021

Angajam Operator Call Center/ Vânzări Telefonice/ Relații cu clienții

  • 2 000 - 2 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Ne marim echipa!

Cautam noi colegi pentru postul de operator call center/ Vânzări telefonice/ relații cu clienții.

Suntem un grup de firme specializate pe comerț online și telemarketing.

Este necesara si foarte importanta pentru noi abilitatea ta de a lucra in echipa.

Punem accent pe respectarea programului de lucru si apreciem pe cei care reusesc sa isi rezolve problemele personale in timpul lor liber.

Toata activitatea se desfasoara cu ajutorul calculatorului, deci cunostintele de operare PC sunt obligatorii.

Constituie avantaje mai mici sau mai mari:

  • Experienta in magazinele online pe un post similar.
  • Experienta in domeniul call center/relatii client/customer care.

Salarizarea este direct proportionala cu implicarea ta.

Descrierea jobului

  • Validarea si confirmarea telefonica a comenzilor.
  • Urmarirea comenzilor (atat in site-ul propriu, cat si in marketplace-uri) de la plasare pana la livrare si rezolvarea eventualelor probleme aparute pe parcurs sau dupa livrare, folosind platforma de curier sau CRM-ul companiei.
  • Oferirea de consultanta clientilor pe toate canalele disponibile si prezentarea portofoliului de produse pe piata din Romania;
  • Preluarea comenzilor primite de la clienti (prin email / site / telefonic);
  • Furnizarea informatiilor despre produsele disponibile si stocuri.
  • Recontactarea clienților vechi pentru a obține noi vânzări

Programul de lucru este L-V între 9-17.30 (pauza de masa 30 min), la sediul nostru din Calea Vitan nr. 242 (langa Târgul Autovit)

Daca dorești sa faci parte din echipa noastră asteptam CV-ul tau pe whatsapp la 0727639345, pe platforma OLX sau pe adresa contaprim.doctorswiss[at]gmail.com

Mult succes !

ID: 225539023

Bogdan

Pe OLX din martie 2021

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din