Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 3
Postat Azi la 09:45

angajam operator call center PART-TIME sau FULL TIME

  • 2 000 - 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Angajam operator CALL-CENTER

Suntem o echipa tanara si cautam coleg/a pentru a ne mari echipa;

NU se lucreaza remote, doar de la birou! Locatie: sector 3, metrou TIMPURI NOI

-Anuntul este valabil cat timp este postat pe site, asteptam cv-urile dumneavoastra.

Descrierea jobului:

  • nu se vinde nimic prin telefon, doar se stabilesc intalnirile;
  • preluarea si initierea de apeluri ;
  • identificarea programului persoanei, companiei apelate si gasirea solutiilor potrivite;
  • domeniul in care activam este marketing, iar obligația fiecărui operator Call Center este de a convinge clientul sa participe la evenimentele comerciale organizate de compania noastră;

Candidatul ideal:

  • atitudine pozitiva;
  • persoana comunicativa, sociabila;
  • punctualitate, seriozitate si rabdare;
  • studii liceale, postliceale absolvite, diploma de bacalaureat (cerinta obligatorie)
  • cunostinte de baza operare calculator;
  • perseverenta si implicare;
  • coerenta si claritate in exprimarea verbala;

*Oferim training de început, așa că vei afla tot ce ai nevoie pentru a face performanță.

Se ofera salariu fix plus comision (2000-3000 RON) si bonusuri in functie de performanta.

 PROGRAM: : luni-vineri FULL-TIME: 9:00-17:30 ( o jumatate de ora este pauza de masa)

PART-TIME: 4 ore sau 6 ore

Locatie : metrou Timpuri Noi, sector 3

ID: 220249162

Luiza

Pe OLX din decembrie 2012

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din