2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Cluj
  6. Romana - Apahida
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Operator introducere, validare si prelucrare date / Apahida

Localizare

Apahida

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Angajăm Operator introducere, validare si prelucrare date în județul Cluj.

Locatie: Apahida

Cerinte:

-          Studii medii finalizate(cu diploma de bacalaureat);

-          Cunoștințe de operare a calculatorului.

Responsabilități:

-          Printează facturile pentru comenzi, extrase bancare sau alte documente;

-          Gestionează și arhivează diverse tipuri de facturi și documente de expediție;

-          Printarea de documente: stocuri, fise de magazine, registre de casa.

Beneficii:

-          Asigurare medicală privată;

-          Tichete de masa – 35 de lei;

-          Prime de Sărbători;

-          Decontarea transportului.

Localitate

Apahida,

Cluj

Cluj, Apahida
ID: 268786980