Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 6
Postat 27 ianuarie 2022

Angajam operator Call Center

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Numarul de posturi disponibile: 10

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Te asteptam sa te alaturi unei echipe tinere, cu colegi super prietenosi si o atmosfera mai mult decat placuta.

CERINTELE POSTULUI:

  • Abilitati: munca in echipa, comunicare, responsabilitate si organizare.
  • Persoana: sociabila, deschisa si energica.
  • Minim 1 an experienta call center !!!

Responsabilitati:

  • Contactarea clientilor dintr-o baza de date pentru a-i invita la anumite evenimente(conferinta, plasare de produse).
  • Preluarea apelurilor.
  • Tratarea cu profesionalism a tuturor apelurilor.
  • Realizarea saptamanala a targhetului de persoane.
  • Cunostinte minime de operare in programele Microsoft Office.

BENEFICII:

Comisioane saptamanale motivante.

Bonusuri de performanta.

Program de lucru : de luni pana vineri de la 8:30 pana la 17:00

Punct de lucru: Bd Iuliu Maniu nr. 117C, sector 6, Vis a Vis de OMV, 500 de metri de la statia de metrou Pacii, statia de autobuz Master.

Puteti atasa Cv-ul sau sa sunati la numarul de telefon 07********63 intre orele 09:00 -16:00

Nu acceptam in program remote sau part time.

ID: 226636501

simonastoian.nmc

Pe OLX din septembrie 2021

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din