2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Bucuresti
  7. Contabilitate - Sectorul 3
Postat 25 aprilie 2024

Angajam operator calculator/call center – magazin online

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Descriere

Dobrovazne SRL își măreste echipa!

Angajam persoana dinamica si flexibila pentru magazin online in functia de operator si consultant vanzari magazin online.

Responsabilitati principale:

·       Administrarea si inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;

·       Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;

·       Comunicarea cu clientii magazinului;

·       Introducerea corecta a datelor in sistemele informatice conform standardelor companiei;

·       Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.

·       Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;

·       Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune.

·       Alte activitati secundare necesare desfasurarii activitatii.

Cerinte:

·       Abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii;

·       Cunostinte de operare PC, MS Office (Word si Excel);

·       Abilități foarte bune de comunicare și relaționare, atât verbal cât și în scris

·       Capacitatea de a învăța rapid;

·       Atitudine pozitivă, organizare și spirit de echipă.

·       Experiența pe un post similar poate reprezenta un avantaj.

Beneficii:

·       Salariu atractiv, ținând cont de experiență;

·       Prime de sărbători;

·       Discount-uri substanțiale pentru achiziții din portofoliul de produse ale companiei.

Programul de lucru este L-V, de la 08:00-17:00, sau 09:00-18:00 (suntem flexibili), cu o oră pauza.

Descrierea companiei

Sediul este in Sectorul 3, București (3 minute de stația de metrou Mihai Bravu).

Echipa Dobrovazne este una tânără, veselă și dinamică, orientată mereu către progres.

Fiecare membru este unic și foarte important.

Firma este specializată în distribuție la nivel național de electronice, electrocasnice, bricolaje, articole pentru copii, textile și articole sportive, produse de cea mai bună calitate, care ajung la clienții finali prin intermediul magazinelor online.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269196580