2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Dambovita
  6. Muncitori constructii - Gaesti
Postat 16 aprilie 2024

Angajăm Operator Buldo-Excavator și Muncitori Necalificați Zona Găești

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Gaesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

Angajăm Operator Buldo-Excavator și Muncitori Necalificați la Canalizare în Zona Găești

Suntem în căutarea unui Operator Buldo-Excavator cu experiență și Muncitori Necalificați pentru lucrări de canalizare în zona Găești. Oferim condiții de muncă excelente și posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă.

Responsabilități:

  • Operator Buldo-Excavator: Operarea în siguranță a buldo-excavatorului și executarea lucrărilor de săpătură conform planurilor tehnice.

  • Muncitori Necalificați: Asistență în lucrările de canalizare și întreținerea spațiilor de lucru.

Cerințe:

  • Pentru Operator Buldo-Excavator: Certificat de competență profesională și minim 2 ani de experiență.

  • Pentru Muncitori Necalificați: Seriozitate și dorința de a învăța.

Oferim:

  • Salariu competitiv

  • Echipament de protecție și instruire corespunzătoare

  • Mediu de lucru sigur și respectuos

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon

07******05

Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Gaesti,

Dambovita

Dambovita, Gaesti
ID: 269115426