2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Andreea
Postat 30 mai 2024

Angajam Operator bobinator si operator vopsitor - 3 schimburi

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Locație - Hărman, Brașov

Cerințe:

Studii medii /școala profesională absolvite;

1 an experiența constituie avantaj;

Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;

Cunoștințe tehnice constituie avantaj;

Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități operator bobinator:

Operează mașinile specifice din departamentul finisare pe baza comenzilor de producție;

Preia materialul din zonele alocate;

Verifică, reglează și setează parametrii de lucru aferenți mașinilor;

Se preocupă de întreținerea mașinilor pe parcursul procesului de lucru.

Responsabilități operator vopsitor:

Operează mașinile specifice din departamentul vopsitorie pe baza comenzilor de producție

Căntârește și dizolvă cantitățile de coloranți și substante auxiliare conform rețetei de vopsire, conform instrucțiunilor de lucru

Alimentează mașinile de vopsit, centrifugat, uscat si rebobinat cu materialul textil corespunzător.

Beneficii:

Transport asigurat la locul de muncă din Brasov, Întorsura Buzăului, Sita Buzăului, Barcani, Prejmer, Dobârlău, Teliu, Podu Olt, Lunca Câlnicului, Sânpetru, Bod Colonie, Ariușd;

Prime de sărbători și tichete de masă;

Spor de noapte 25%;

Spor ore suplimentare 200%;

Bonus în funcție de performanță;

Card de servicii medicale.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 249255732