Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Salaj
  5. Alte locuri de munca - Panic
Postat 29 februarie 2024

Angajam o persoana | Postul Full-Time de Administrator Magazin Online

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Panic

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO10598336

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Vrei să faci parte dintr-o echipa tanără și dinamică? Vrei să te dezvolți personal şi profesional într-un mediu plăcut? GimiHome.ro poate fi soluția!

Compania noastră, GYM INVEST S.R.L.  caută un coleg  sau o colegă, pentru postul Full-Time de Administrator Magazin Online, pentru a se alătura echipei noastre www.gimihome.ro în localitatea Panic, jud. Sălaj.

Cerințe:

- Experiența în domeniul vânzărilor online este obligatorie;

- Cunoștințe solide de operare PC și navigare pe internet;

- Abilități de comunicare în scris și verbal;

- Capacitatea de a gestiona situații variate și de a se adapta rapid la sarcini diverse;

- Atitudine pro-activă și orientata spre clienți;

- Experiența în functie de conducere constituie un avantaj;

- Cunoștințe de SEO si marketing constituie un avantaj;

- Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;

Responsabilitățile jobului:

- Primirea, procesarea  si supravegherea comenzilor efectuate telefonic și online;

- Supravegherea fluxului de comenzi și asigurarea respectării termenelor stabilite;

- Coordonarea resurselor interne și externe pentru atingerea obiectivelor propuse;

- Gestionarea eficientă a mărfii nou intrate și încărcarea acesteia online;

- Înregistrarea și centralizarea comenzilor;

- Întocmirea facturilor și a documentelor de expediție;

- Asigurarea derulării optime a activității magazinului online;

- Monitorizarea comenzilor de livrare și urmărirea incasarilor;

- Coordonarea eficienta a personalului magazinului online;

- Participarea, la nevoie, la activități de ambalare/etichetare produse;

- Gestionarea stocului și a inventarului magazinului online;

- Emiterea de oferte comerciale;

- Verificarea si asumarea informațiilor privind prețurile, descrierea produselor și stocurile din mediul online al companiei noastre;

- Verificarea si imbunătățirea periodică a informațiilor prezentate pe platformele noastre;

- Efectuarea rapoartelor solicitate de catre superiorul ierarhic;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si motivant;

- Contract de muncă pe perioada nederminată;

- Bonuri de masă;

- Program de 8 ore, de Luni până Vineri;

- Posibilitatea de a te dezvolta într-un mediu de lucru plăcut;

Dacă doriți să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să ne trimiteti CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail, la formularul din link sau aici pe OLX.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Panic,

Salaj

Salaj, Panic
ID: 263045926

Descarca aplicatia pentru telefonul tau