2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Apahida
Postat 13 mai 2024

ANGAJAM muncitori pentru postul de MONTATOR SUBANSAMBLE

Localizare

Apahida

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 16218428

SC DRAFIL SRL din Apahida, specializata in productia de confectii metalice usoare , cu o gama larga de articole din sarma de otel, angajeaza MUNCITORI CALIFICATI si NECALIFICATI pentru postul de MONTATORI SUBANSAMBLE.

BENEFICII:

·         Salariu  in functie de experienta;

·         Tichete de masă in valoare de 40 RON / zi;

·         Transport decontat;

·         Prime de Craciun si de Paste ;

·         Program de lucru in 2 schimburi, de luni pana vineri: 06 :00-14 :00 / 14 :00-22 :00 ;

·         Ore suplimentare platite dublu ;

·         Contract de munca pe perioada nedeteminata.

CERINTE:

·         Minim 8 clase, de preferat studii medii/scoala profesionala;

·         Persoana responsabila, organizata, punctuala, atenta la detalii, cu dexteritate manuala si care doreste sa invete la fata locului.

RESPONSABILITATI:

·         Pregateste sculele, dispozitivele, utilajele, instalatiile in vederea efectuarii operatiilor de asamblare;

·         Identifica vizual defectele de suprafata ale sculelor si dispozitivelor;

·         Urmareste parametrii de functionare si de lucru a utilajelor si instalatiilor specifice activitatii;

·         Participa la solutionarea eventualelor disfunctionalitati constatate.

SEDIU: Apahida, Parc Industrial Nervia, Strada Constructorilor nr. 28-30

CONTACT : 07******01

Localitate

Apahida,

Cluj

Cluj, Apahida
ID: 265813012