2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Constanta
  6. Personal necalificat - Constanta
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Muncitori Necalificati pentru utilaje

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea Graphtec :

Graphtec Design este o firma producatoare tip tailor-made (la comanda) de mobilier comercial, POSM, semnalistica, Toteme, statii de benzinarie, display-uri, rafturi de tigari, standuri expizitionale, roof-tops.

Descrierea postului:

Angajam muncitor necalificat in departamentul productie. Principalele responsabilitati:

  • sunt manipulare, incarcare/descarcare materiale si produse

  • supravegheaza utilajele in timpul debitarii

Aptitudini şi deprinderi necesare:

  • Capacitatea de a lucra in echipa;

  • Responsabilitate

Nivel de studii:

  • Studii generale/medii

Beneficii:

  • Pachet salarial bazat pe experienta, cunostinte si performanta;

  • Bonuri de masa;

  • Instruire la locul de munca

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 241740739