2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 6
Resurse Umane
Postat Azi la 08:36

Angajam muncitori necalificati in fabrica

Salariu

2 700 - 3 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Angajam muncitori necalificati in fabrica de produse patiserie si cofetarie.

Candidatul ideal:

- atent la detalii

- organizat

- disponibil pentru lucru in ture (06-14 / 14-22)- 2 weekend-uri libere

 Descrierea postului:

- spalarea lazilor de prajituri

-ambalarea produselor

-ajutor cofetarie/patiserie/brutarie

- alte cerinte conform domeniului de activitate

Nu se cere experienta!

Descrierea companiei

Casa Antonie este o companie cu o vechime de peste 30 de ani pe piata si are ca obiect de activitate productia, vanzarea si distributia produselor proprii de cofetarie si patiserie. Produsele noastre se regasesc atat in magazine de specialitate dar si in marile lanturi de supermaket-uri din Bucuresti si din tara.

 Locatia se afla in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Grantmetal)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 255675191