2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
GiGroup
Postat Azi la 12:12

Angajăm Muncitori Necalificați

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

RECRUTĂM Muncitori Necalificați pentru clientul nostru, o companie care asamblează și montează motoare.

Locatie: Oradea

Program de lucru: 3 schimburi, Luni-Vineri: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Beneficii:

  • Pachet salarial: 3850 lei brut;

  • Tichete de masă 40 lei/zi;

  • Diferite bonusuri și prime;

  • Transport asigurat.

Cerințe:

  • Studii medii;

  • Seriozitate;

  • Punctualitate;

  • Acuitate vizuală;

  • Persoană responsabilă, organizată și orientată pe detalii.

Responsabilități:

  • Poartă uniforma standard;

  • Lucrează independent sau în echipă, utilizând echipamentele și instrumentele aflate în zona de lucru;

  • Pregătirea lucrului conform instrucțiunilor de serviciu, documentelor și desenelor de lucru;

  • Asamblarea pieselor și stabilirea disponibilității pieselor;

  • Respectarea tuturor regulilor de sănătate și securitate în muncă ale Societății, precum și a celor prevăzute de lege.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270024840