2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Galati
  6. Muncitori constructii - Vanatori
Postat 17 aprilie 2024

Angajam muncitori necalificati

Localizare

Vanatori

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 17714616

Descriere

*Oportunitate de angajare!*

Suntem în căutarea unor muncitori necalificați pentru a se alătura echipei noastre la depozitul de materiale de construcții.

RESPONSABILITATI SI SARCINI:

  • -sa incarce materiale de constructii si alte produse;

  • -sa descarce sau sa stocheze materiale de constructie si alte produse;

  • -sa pregatesca materialele necesare (fier beton) in utilizarea procesului tehnologic de fasonare;

  • -sa confectioneze etrieri, utilizand dispozitivul de confectionat etrieri;

  • -sa intinda, sa taie sa monteze diverse materiale de constructii;

CONDITII: sa detina permis categoria B, preferabil din localitatile BranestI, jud. Galati si/sau Vladesti, jud. Galati.

  • Beneficiile includ tichete de masă, asigurându-vă că aveți parte de o alimentație adecvată în timpul orelor de muncă. Oferim stabilitatea locului de muncă, astfel încât să vă puteți planifica viitorul fără griji. Transportul este asigurat, facilitându-vă naveta zilnică. În plus, contractul de muncă este pe perioadă nedeterminată, oferindu-vă securitatea unui angajament pe termen lung.

Mai multe informatii la tel si whatsapp.

Localitate

Vanatori,

Galati

Galati, Vanatori
ID: 267763759