2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 1
Postat 08 aprilie 2024

Angajăm muncitori in Olanda.

Salariu

2 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 20

Agenție de catering în aeroportul Schiphol (Amsterdam NL) vă caută.

Descrierea postului:

Pregătirea meselor pentru companiile aeriene.

Practic, tot ceea ce vedeți pe un cărucior în avion. Prin urmare, există diferite departamente. Mâncăruri calde, reci, VIP, mese halal, spălare și ambalare etc.

Program:

Există diferite orare. Toate au 8 ore de lucru.

Programul poate începe la ora 6,7,9 sau 14:30.

Plata:

13,27 euro pe oră bruto.

Sâmbătă 135%.

Duminică 170%.

Sărbători 200%.

Al 6-lea schimb în brut, 200%

Solicitări pentru unele zile libere 200%

5 zile lucrătoare pe săptămână, de obicei 2000 net.

6 zile lucrătoare pe săptămână, de obicei 2500 net.

Pauză de masă în timpul lucrului.

Există un bufet pentru a mânca în timpul pauzelor. Costuri 1,15 euro pe zi

Cerințe:

-Engleză de bază (comunicativă)

-VGB (fără trecut penal/militar sau familie criminală) durează aproximativ 2 luni pentru a obține documentul înainte de a începe să lucrezi.

-Curs MVB. Este un curs de 4 ore și un examen. Practic, înveți toate riscurile de a lucra în interiorul aeroportului.

Toate documentele vor fi plătite de către agenție (noi).

-Lucrați timp de cel puțin 3-6 luni. Nu se acceptă vânzători de vitrine.

Indemnizație de călătorie:

Permis de conducere este un avantaj.

Costuri de cazare/asigurare:

Locuința costă în jur de 100-190 euro pe săptămână.

Asigurare în jur de 30/40 euro pe săptămână

De asemenea în mod urgent avem nevoie de persoane pentru lucrari de prelucrare a carnii.

Compania produce produse din carne pentru supermarketuri.nume: Maasland Vleeswaren

Salariul orar: 12,50 euro net pe ora (noi aranjam cazarea. Aceasta se adauga la salariul lor orar, dar in acest fel profita de cazare).

CONTRACT COLECTIV DE MUNCA: INDUSTRIA CARNII

Locația companiei: Almere

Angajăm instant. E nevoie de bsn, permis de conducere va fi un avantaj.

Salariul fiecare săptămână

Vă rog să mă contactați pe whatsapp +40**********61

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 266970473