2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Tarian
Postat 15 mai 2024

Angajăm Muncitori în Construcții - Cu sau Fără Experiență

Salariu

4 600 - 4 601 lei

Localizare

Tarian

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 47833848

Compania noastră, Majoros Construcții, caută muncitori în construcții pentru proiectele noastre din Oradea și împrejurimile acestuia.

Asigurăm transport din Girișu de Criș, Tarian și Santandrei către șantier.

Responsabilități:

Păstrarea curățeniei pe șantier și a sculelor. Manipularea materialelor și pregătirea acestora pentru lucrările de construcție.

Cerințe:

Disponibilitate de a lucra în zona menționată. Experiența în construcții este un avantaj, dar nu este obligatorie. Seriozitate și capacitate de muncă în echipă.

Oferim:

Program de lucru: 8 ore pe zi, de la 8:00 la 16:00, de luni până vineri. Contract de muncă conform legislației în vigoare. Posibilitatea de a lucra si sambetele.

Salariu de bază: 4600 de lei brut lunar.

Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă. Posibilitatea de avansare în cadrul companiei. Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 07******64 sau să trimiteți un mesaj pe OLX.

Vă mulțumim pentru interesul acordat!

Localitate

Tarian,

Bihor

Bihor, Tarian
ID: 266192605