2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Fabrici, depozite
  5. Fabrici, depozite - Prahova
  6. Fabrici, depozite - Ploiesti
Calin
Postat 22 aprilie 2024

Angajam muncitori calificati si necalificati pentru GERMANIA

Localizare

Ploiesti

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: GermaniaRecrutare la distanta

Sunteti o persoana dinamica si gata sa accepte noi provocari cu experienta in productie?

Fantastic, pentru că avem nevoie de sprijinul tău în producția noastră. Alăturați-vă echipei noastre și ajutați la modelarea productiei noastre moderne de ambalare si etichetare a produselor din carne vita si porc.

Cerințe:

  • Formare în sectorul alimentar, de exemplu specialist în tehnologia alimentelor, operator de mașini.

  • Personalitate puternica, motivată și rezistentă , cu spirit de echipă.

  • Stil de lucru independent, responsabil, orientat spre obiective și soluții.

  • Nivel ridicat de conştiinciozitate in executarea calitativa si in conditii de igiene a produselor.

Condiții:

  • Sprijin in integrarea dumneavoastra in Germania;

  • Chirie si Transport (contra cost);

  • Salariu motivant si bonusuri de productie;

  • Lucru intr-o echipa tanara si dinamica ...si multe altele.

Responsabilități:

  • Operarea mașinilor și sistemelor moderne de producție și ambalarea a produselor din carne.

  • Asigurarea unui flux continuu de produse în funcție de performanța liniei.

  • Monitorizarea și controlul constant al parametrilor și stărilor mașinii.

  • Controlul și optimizarea fluxurilor de productie.

  • Efectuarea controalelor de calitate și respectarea standardelor de siguranță, calitate și igienă la locul de muncă

Ne  gasiti si pe whatsapp la numarul din anunt sau ne puteti trimite CV-ul aplicand pe OLX.

Salariul incepand de la 13€ brut pe ora si poate creste in functie de experienta.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 229654444