2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Brasov
  6. Muncitori constructii - Brasov
Postat 07 aprilie 2024

Angajam muncitori calificați și necalificati

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalCUI / CIF: 39073253

Descriere post: Angajez lucrator in constructii calificat si necalificat. Responsabilități: Executarea lucrărilor de construcție conform planurilor și specificațiilor; Colaborarea cu echipa pentru a asigura respectarea termenelor de livrare și a standardelor de calitate; Utilizarea echipamentelor și a instrumentelor de construcție în mod sigur și eficient; Rezolvarea problemelor tehnice și a dificultăților apărute în timpul construcției; Executarea si finisarea diverselor elemente constructive; Cerințe: Experiență anterioară în construcții sau într-un domeniu similar constituie avantaj; Abilități de construcție și cunoștințe tehnice; Capacitatea de a citi și interpreta planuri și desene tehnice constituie avantaj; Atenție la detalii și precizie în execuție; Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă; Capacitatea de a rezolva probleme și de a lua decizii în timp util; Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele proiectelor; Beneficii: Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și în continuă dezvoltare; Salariu atractiv si bonusuri raportate la realizari; Oportunități de avansare în cadrul companiei; Mediu de lucru sigur și respectuos; Program fix de luni pana vineri intre orele 7.00 si 16.00; Transport asigurat din orasul Brasov; Oferta salariala se discuta in urma unei probe practice; Dacă sunteți o persoană pasionată de construcții, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 265085956