2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Neamt
  6. Personal necalificat - Bicaz
Chimcomplex S.A.
Postat 24 aprilie 2024

Angajam muncitor necalificat - muncitor piscicol Tarcau

Localizare

Bicaz

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Chimcomplex S.A. Borzesti – Punct de lucru Tarcau, angajeaza muncitor necalificat (muncitor in piscicultura)  pentru Complexul Piscicol Tarcau, situat in com. Tarcau, sat Cazaci, jud. Neamt.

Cerinte de post: minim 8 clase

Atribuții principale:

  • executa lucrari de intretinere a bazinelor piscicole;

  • asigura pregatirea furajului și furajarea pestelui;

  • executa lucrari de amenajare si de intretinere a fermei piscicole;

Persoanele interesate pot depune o cerere de candidatura sau CV-ul  la urmatoarea locatie: strada Barajului nr. 47 Dodeni, Bicaz, SCR (SERVICILE COMERCIALE ROMANE), sau pe adresa de email, pana la data 19.04.22024

Informatii suplimentare se pot obtine de la  persoana de contact : Calin Fanel,  tel. 07******23

Localitate

Bicaz,

Neamt

Neamt, Bicaz
ID: 268839441