2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
Postat 09 aprilie 2024

Angajam Montator Sticla

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerințe:

  • Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj major;

  • Permis de conducere cat B - obligatoriu;

  • Lucru in echipa;

  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

  • Program de lucru de L-V, ocazional sambata (se plateste extra)

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concedii conform legislației;

  • Prime de sărbători;

  • Bonusuri de performanță;

  • Salariu motivant.

Responsabilități:

  • Masuratori si montaj sticla securizata (paravane, cabine, pereti, usi, oglinzi, etc), conform fisei postului

Pentru informatii suplimentare apelati 0 *************** 3

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268773930