2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Chiajna
Postat 25 aprilie 2024

Angajam MONTATOR sisteme de ventilatie cu recuperare de caldura

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: ro15422313

Novinger Klaus Grup srl, o companie cu o vasta experienta acumulata in peste 20 ani de activitate, este importator exclusiv al sistemelor de ventilatie cu recuperare de caldura Seventilation, NovingAIR, Aspira, WAFE, Aerauliqa, Komfovent.

Suntem furnizori de produse premium pentru asigurarea de aer proaspăt filtrat cu recuperare de caldură, în orice fel de habitat, prin soluții tehnologice de ultimă generație.

Ne marim echipa cu 2 persoane care vor fi angajate pe postul de MONTATOR!

Responsabilitati angajat:

Ø  Cunoaste /invata toate produsele care fac obiectul prestarii servicilor oferite de catre societate;

Ø  Executa carotari in pereti;

Ø  Monteaza unitati de ventilatie descentralizate;

Ø  Monteaza unitati de ventilatie centralizate, in principal in 2 etape, prima etapa constand in pozitionare trasee tubulatura si in a 2 etapa: montare unitate centralizata;

Ø  Efectueaza deplasari la locatia beneficiarului atat in Bucuresti, zone limitrofe cat si in tara;

Ø  Tine evidenta trusei de scule.

Oferim:

Ø  Salariu motivant;

Ø  Echipa de lucru tanara si prietenoasa;

Ø  Instruire;

Ø  Prima cu ocazia sarbatorilor de Craciun si Pasti.

Cerinte:

Ø  Cunostinte minime pentru montare instalatii HVAC / ventilatie cu recuperare de caldura;

Ø  Persoana organizata, atenta la detalii;

Ø  Capacitate de a rezolva situatii neprevazute;

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra, asteptam cv-ul pe adresa de e-mail

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 249646205