2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Constructii - Bucuresti
  7. Constructii - Sectorul 6
STRATOSPARK
Postat Azi la 06:36

Angajam Montator Panouri Fotovoltaice - Germania

Salariu

2 300 - 2 400 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Germania

Descriere

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu lunar începând de la 2.300 euro net;

  • Cazare asigurată (2 persoane în cameră);

  • O masă pe zi asigurată;

  • Transport asigurat.

Candidatul Ideal:

  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în diferite locații și în condiții variate de mediu;

  • Capacitatea de a lucra la înălțime;

  • Permis de conducere categoria B – constituie avantaj;

  • Persoană responsabilă, ordonată, cu o capacitate de organizare la locul de muncă;

  • Cunoașterea limbii engleze sau a limbii germane constituie un avantaj (nivel A2);

  • Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Asamblare și montare structură metalică pe acoperiș;

  • Fixare panouri solare;

  • Pregătire circuite și împământare până la invertor pe baza proiectului;

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în timpul procesului de montaj;

  • Atenție la detalii;

  • Asigurarea calității lucrărilor realizate;

  • Respectarea procedurilor și instrucțiunilor de lucru;

  • Colaborarea strânsă cu echipa tehnică și supervizorii pentru a asigura un flux de lucru eficient și o comunicare clară;

  • Munca presupune activitate în aer liber și la înălțime.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268170032