2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti
  7. Muncitori lucrari de finisare - Sectorul 1
Postat 20 iunie 2024

Angajam Meseriasi finisaje pardoseli

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 25149084

Descriere

Cerințe:

  • Experiență anterioară în aplicarea pardoselilor epoxidice și poliuretanice, constituie avantaj;

  • Experienta in executie lucrari de finisaje in constructii;

  • Experienta in lucrul cu utilaje speciale (masini de frezat, slefuit, sablat, aspiratoare industriale, etc.);

  • Abilități de lucru în echipă și capacitatea de a respecta termenele limită;

  • Disponibilitate pentru deplasari la lucrari in tara.

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Se ofera cazare, diurne si transport;

  • Activitate permanenta.

Responsabilități:

·         Pregătirea suprafetelor suport pe care se vor aplica pardoselile (prin slefuire / frezare / aspirare, procedee specifice) si amorsarea suprafetelor cu primer special in vederea aplicarii pardoselilor;

·         Acţionează cu precizie, îndemânare şi corectitudine la prepararea materialelor şi la aplicarea acestora respectand fisele tehnice ale acestora si standardele de calitate;

·         Respectarea instrucțiunilor de siguranță la locul de muncă și a normelor de protecție a mediului.

Elite Surface Systems SRL este o companie specializată în aplicarea pardoselilor epoxidice și poliuretanice de înaltă calitate în diverse industrii și medii comerciale și industriale. Suntem în căutarea de aplicatori cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități în aplicarea acestor tipuri de pardoseli și sunteți dornici să vă alăturați unei echipe profesioniste și dedicate, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270623415