2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Promoter-brand ambassador
  5. Promoter-brand ambassador - Bucuresti - Ilfov
  6. Promoter-brand ambassador - Bucuresti
  7. Promoter-brand ambassador - Sectorul 1
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Merchandiser - promovare - disponibilitate deplasare in tara

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Candidatul ideal:

  • Ești o persoană responsabilă, serioasă și bine organizată

  • Carnet de conducere categoria B - conditie obligatorie

  • Disponibilitate pentru deplasari in tara

  • Ești atent la detalii și ai spirit de observație

  • Ai bune abilitați de comunicare și relaționare

  • Experiență pe un post similar (merchandiser/ lucrator comercial) constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

- Aprovizionarea și aranjarea produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;

- Colaborarea în strânsă legătură și menținerea comunicarii cu reprezentanții locali ai clienților și ai magazinului;

- Asigurarea si verificarea vizibilitatii optime a produselor la raft: semnalare, expunere, evidentiere, intaietatea produselor/materialelor promotionale;

- Responsabilitatea de a preveni și comunica în timp util stocurile lipsă de la raft, precum și de a gestiona termenele de expirare ale produselor.

Beneficii:

Mediu de lucru prietenos;

- Pachet salarial de inceput 2.500 ron net + diurna pentru fiecare zi de deplasare;

Se rediscuta conditiile dupa perioada de 3 luni

- Se ofera cazare pentru deplasari in interes de serviciu ;

- Automobil de companie ;

- Training la angajare;

- Dezvoltare profesionala;

- Oportunitati reale de promovare;

- Suport din partea echipei.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 248396179