2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Gina
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Merchandiser / Lucrator Comercial - Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Program de munca: Program normal

Angajam MERCHANDISER / Lucrator Comercial care sa se alature echipei noastre in orasul Bucuresti, in locatia Auchan Titan.

Candidatul Ideal:

  • Esti o persoana responsabila, serioasa si bine organizata

  • Esti atent la detalii si ai spirit de observatie

  • Ai bune abilitati de comunicare si relationare

  • Experienta pe un post similar (merchandiser/ lucrator comercial) constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Beneficii:

  • Mediu de lucru prietenos;

  • Training la angajare;

  • Dezvoltare profesionala;

  • Oportunitati reale de promovare;

  • Suport din partea echipei.

Responsabilitati:

  • Aprovizionarea si aranjarea produsele la raft în scopul unei bune vizibilitati;

  • Colaborarea in stransă legatura si mentinerea comunicarii cu reprezentantii locali ai clientilor si ai magazinului;

  • Asigurarea si verificarea vizibilitatii optime a produselor la raft: semnalare, expunere, evidentiere, intaietatea produselor/materialelor promotionale;

  • Responsabilitatea de a preveni si comunica in timp util stocurile lipsa de la raft, precum si de a gestiona termenele de expirare ale produselor.

Program: 8h/ zi luni-vineri

Daca esti interesat/a, asteptam cu drag Cv-ul tau!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269403090