2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bihor
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Oradea
Postat 17 aprilie 2024

Angajam Mercantizor Full time - Oradea

Salariu

2 200 - 2 800 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE

Oferim:

• Echipa dinamică

• Echipament de lucru performant (telefon mobil)

• Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei

Ce așteptări avem de la tine:

• Punctual

• Atenție sporită la detalii

• Responsabil de colectarea datelor

• Spirit de echipă

• Dorință de a evolua pe plan profesional

Responsabilitățile Merchandiserilor:

În contextul acestui job, candidatul ideal va trebui să îndeplinească zilnic următoarele sarcini:

• Aduce produsele din depozit și le aranjează la raft

• Aranjează produsele de la raft conform standardelor merchandising-ului

• Verifică etichetele produselor

• Comunică constant cu supervisorii și reprezentanții magazinului

• Inregistrează datele colectate în sistem

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269134516