2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Bucuresti
  7. Menajere - Sectorul 4
Postat Azi la 19:51

Angajam menajera Bucuresti

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Familie formata din 2 adulti si 2 copii, cautam menajera responsabila si eficienta pentru a ne ajuta cu sarcinile casnice. Locatie in sector 4 Bucuresti si din toamna in sectorul 1.

Responsabilitati: Curatenie generala in intreaga casa,

Calcatul hainelor, Aranjarea hainelor si a altor obiecte si apoi puse in locurile lor,

Intretinerea curata si ordonata a locuintei,

Gatit ocazional

Cerinte: Experienta anterioara in domeniul menajului, Capacitatea de a efectua sarcinile menajere in mod eficient si cu atentie la detalii, Abilitatea de a organiza si gestiona timpul eficient, Loialitate si incredere, Respectarea confidentialitatii.

Oferta noastra: Salariul atractiv, discutabil in functie de experienta si abilitati,

Contract de munca,

Program de lucru: 5 zile/sapt, interval orar:

Luni, Miercuri, Vineri: 08:00-18:00

Marti si Joi: 07:30-15:30 (cu posibilitatea de a veni uneori sambata, plata extra),

Oportunitatea de a lucra intr-o familie prietenoasa si respectuoasa pe termen foarte lung. Daca sunteti interesata de aceasta pozitie, va rugam sa ne contactati pe whatsapp la nr. de tel.:07********72.

Asteptam cu nerabdare sa va cunoastem si sa discutam mai multe detalii.

Va multumim anticipat!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268758812