2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Voluntari
Postat 15 aprilie 2024

Angajam Menajera

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 31433993

Descriere

Angajam menajera.

Locatia este la curte, zona Pipera

Program de Luni-Vineri 8h/zi 7-15:30 sau 9-17:30

Pentru stabilirea interviurilor, va rugam sa ne contactati telefonic.

Salariu 3500-4500 lei net in functie de recomandari

Responsabilități: -asigura curatenia in casa

-asigura curatenia si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre, usi, etc);

-curata zilnic grupul sanitar

-Asigura curatenia si igienizarea zilnica a diferitelor suprafete (ferestre,mobilier , usi, etc);

-spalat/calcat

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269051319