2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Utilaje speciale
  5. Utilaje speciale - Cluj
  6. Utilaje speciale - Cluj-Napoca
Postat 02 aprilie 2024

Angajam mecanic utilaje / mecanic hidraulist

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

MECANIC HIDRAULIST

Descriere

Pozitia in companie - MECANIC HIDRAULIST MACARALE/UTILAJE

Locul de desfasurare a activitatii - Floresti, jud. Cluj

Compania în care îți vei putea atinge potențialul maxim: ZEN CORE

Vei fi alături de noi FULL-TIME și pe PERIOADĂ NEDETERMINATĂ

Cine suntem noi?

ZEN CORE este o companie cu o experienta de peste 10 ani pe piata montajelor/reviziilor de macarale forestiere/de constructii, sisteme abroll, obloane liftante, platforme ridicatoare si kit-uri de basculare, aflată în dezvoltare si dorind sa ocupe un loc in topul companiilor din România. Cheia stă în oameni si credem ca se pot face servicii de calitate si in Romania.

Compania Zen Core are in prezent o echipa de 12 oameni pasionati de industria auto si de inovatiile din acest domeniu. Suntem o companie in expansiune care avem ca obiectiv cresterea numarului de angajati si implicit cresterea cu 30-40 % a cifrei de afaceri in 2024-2025.

Pe cine căutăm?

Mecanicul/hidraulistul pe care îl căutăm are o experiență de minimum 2 ani în domeniul reparatiilor hidraulice/reparatiilor de utilaje. Trebuie să ai cunoștințe bune de hidraulica. Totodată, trebuie să ai studii liceale sau școala profesională cu profil mecanic sau diploma de mecanic obtinuta in urma unui curs de specialitate.

Meseria ta necesită competențe de montare a echipamentelor hidraulice precum si de servisare/intretinere echipamente hidraulice. Trebuie să fii capabil să lucrezi atât individual, cât și în echipă. Totodată, este important să îți dorești să te dezvolți personal și profesional.

De ce avem nevoie de tine? Pentru că vrem să fim cei mai buni în domeniu, să ne creștem prezența pe piața montajelor/intretinerii de echipamente hidraulice din Romania si din Europe de Est și să dezvoltăm această echipă minunată.TU ești o componentă esențială în drumul nostru spre succes!

ITI PREZENTAM 3 MOTIVE PENTRU A-TI DORI SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE:

1. Ai intrat într-o rutină apăsătoare și simți nevoia de schimbare.

2. ZEN CORE promovează și recompensează performanța.

3. Vrei să devii cel mai bun în domeniu si sa faci parte dintr-o echipa mandra de serviciile si realizarile lor.

Îți oferim un pachet salarial avantajos, care va fi stabilit în funcție de cunoștințele și aptitudinile tale de mecanic dar trebuie să știi că întotdeauna recompensăm munca depusă de angajații noștri pe măsura efortului depus de ei.

Ce responsabilități o să ai?

Efectuarea de montaje de echipamente hidraulice noi sau second hand (macarale forestiere/de constructii, sisteme abroll, kit-uri de basculare, obloane hidraulice, platforme ridicatoare)

Efectuarea de lucrari de intretinere / servisare a echipamentelor hidraulice ( brate, cilindrii, bucsi, rulmenti, furtune hidraulice, pompe hidraulice, prize de putere, supape, electrovalve, benzi de uzura, filtre hidraulice etc)

NU aplica dacă:

NU ai experienta in functia de mecanic.

Nu ai capacitatea de a lucra in echipa

NU ești organizat, responsabil și nu ai o atitudine pozitivă

Aplica acum

Relatii la telefon: 07******61

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258538621