2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 6
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Mecanic si Electrician

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Manpower Angajeaza Electrician si Mecanic pentru unul dintre cele mai mari companii din domeniul automotive.

Un singur schimb:

LUNI-VINERI

08:00 - 16:00 sau 09:00 -17:00

Candidatul Ideal

Efectuează intervenții de mecanică (schimb ulei, schimb plăcuțe de frână, discuri de frână, elemente de directie, geometrie, diagnoză electronică, camere de franare, camere de aer, reparatii motor, etc) pe diferite mărci de camioane, plus alte activități specifice unui centru de service auto;

Executa lucrari de mecanica auto si/sau lucrari de electrica;

Executa reparatii si intretinere pentru camioane;

Descrierea jobului

Executa interventii si reparatii pe teren;

Pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca;

Indeplineste responsabilitatile stabilite de seful de service;Pot aparea camioane din varii marci, Camioanele pe care lucreaza sunt DAF;

Permisul de conducere reprezinta un plus dar nu este obligatoriu;

Beneficii:

  • Salariul Motivant

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Tichete de masa – 800 lei ;

  • Pachet de bonusare;

  • Prime conform evenimentelor (Craciun, Paste, zi de nastere, etc.)

  • Mediu de lucru placut, echipa tanara din care fac parte si traineri pentru specilizarile periodice suportate de catre angajator;

  • Posibilitate de efectuare ore suplimentare platite cat si bonusuri substantiale in urma facturarii orelor;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269149648