2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Ilfov
  7. Service auto - Otopeni
Postat 16 aprilie 2024

Angajam mecanic reparare motoare si schimbare distributie

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem service AUTO BMS din Otopeni și căutăm să extindem echipa noastră cu un mecanic auto experimentat, dedicat și pasionat. Dacă ești un profesionist în domeniul reparațiilor motoarelor și schimbării distribuțiilor, te invităm să te alături echipei noastre.

Responsabilități:

  • Diagnoză și reparare a problemelor la motoarele automobilelor

  • Schimbarea distribuțiilor și a altor componente aferente

  • Efectuarea întreținerii și a reparațiilor preventive

  • Respectarea standardelor de calitate și de siguranță în domeniu

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniu

  • Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea motoarelor

  • Abilitatea de a lucra eficient și în mod independent

  • Atitudine proactivă și orientată către rezolvarea problemelor

  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și uneori stresant

  • Certificări și/sau calificări relevante (constituie un avantaj)

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile tale

  • Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru prietenos și susținător

  • Echipament și instrumente de lucru de înaltă calitate

  • Posibilitatea de a lucra cu o varietate de mașini și tehnologii

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci parte dintr-o echipă entuziastă și dedicată, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat sau să ne contactezi la numărul de telefon.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim servicii auto de cea mai înaltă calitate clienților noștri!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 268584050