2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Fagaras
Postat 23 aprilie 2024

Angajam mecanic mentenanta utilaje (post intern) - Fagaras, Jud Brasov

Localizare

Fagaras

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Green Pack SRL, societate infiintata in 2018, lider in domeniul managementului responsabil al ambalajelor din Romania, cauta sa angajeze pentru punctul de lucru din Fagaras, Jud Brasov, mecanic mentenanta utilaje:

Descrierea activitatii principale si responsabilitati:

Asigura buna functionare a echipamentelor din cadrul fabricii (reglarea si recalibrarea utilajelor si instalatiilor)

Remediaza deficientele mecanice semnalate de catre operatori;

Intelege si respecta procedurile si instructiunile specifice de lucru;

Identifică necesitatea pieselor de schimb;

Efectueaza reviziile periodice a echipamentelor alocate conform procedurilor de mentenanta preventive.

Beneficii:

  • DECONT transport;

  • CONTRACT de munca pe PERIOADA NEDETERMINATA;

  • SALARIU MOTIVANT;

  • BONURI DE MASA pentru fiecare zi lucratoare;

  • PLATA ORELOR SUPLIMENTARE.

Pentru informatii suplimentare, va rog sa sunati la numarul de telefon: 07********51 - Valentin Anghel sau 07********26 Silviu Avram

Localitate

Fagaras,

Brasov

Brasov, Fagaras
ID: 267594973