2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Arad
  6. Service auto - Arad
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Mecanic auto , Ucenic mecanic auto,

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Mecanic auto Descrierea jobului

  • Calificare profesionala pentru acest domeniu;

  • Minim 2 ani experienta ca mecanic auto;

  • Permis de conducere categoria B

  • Dorinta de a oferi servicii de calitate,

- Efectueaza diagnoza / reglajul autoturismelor;

- Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;

- cunostinre reparatii servisare si inlocuire componente motor,directie,franare, etc.

- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate cerute;

- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

- diagnosticarea defectelor

- demontarea/asamblarea componentelor pe autovehicul

Beneficii: • Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic; • Un pachet salarial motivant: legat de performanta.

WES System srl

str.Andrei Saguna nr.181

tel.07******05

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 246050678