2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Brasov
  6. Service auto - Brasov
Postat 20 aprilie 2024

Angajam Mecanic auto în Brasov, cu experienta minim 3 ani

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO35212618

Mecanicul iti spune lumea iar copii te striga nenea mecanicul, de ceva ani buni? E posibil sa fii candidatul potrivit. Hai sa ne cunoastem. Iar daca nu esti tu alesul, poate cunosti pe cineva care doreste acest post. Il recomanzi, noi il angajam si tu primesti un VOUCHER de 300 RON.

Totusi arunca o privire si mai jos, e un avantaj sa le bifezi pe toate.

- Studii medii tehnice sau diploma de calificare in domeniul mecanic (electrotehnic reprezinta avantaj);

- Experienta obligatorie in domeniu minim 3 ani;

- Cunostinte solide diagnoza auto / tester / lucrari electrice (reprezinta avantaj);

- Bune capacitati de coordonare si organizare, munca in echipa, abilitati de lider;

- Responsabilitate in activitate si etica profesionala;

- Carnet conducere categoria B ( constituie avantaj);

Responsabilitati:

- Stabileste diagnosticul si piesele care necesita inlocuire;

- Efectuarea reviziilor si reparatiilor mecanice la autoturisme si autoutilitare;

- Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate;

- Raspunde de calitatea lucrarilor executate (asigurarea unei calitati cat mai ridicate a lucrarilor realizate);

- Intretine ordinea si curatenia la locul de munca;

Beneficii: - Venituri atractive salariu fix si bonusuri in functie de performante.

-mediu de lucru placut, curat si echipat corespunzator.

Echipa tanara si profesionista.

Posibilitati de dezvoltare si avansare.

Program de L-V 8 ore/zi Iar daca PERFORMANTA este cuvantul care te caracterizeaza hai sa discutam despre programul nostru de parteneriat.

Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail: 07******52

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 233516937