2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Bucuresti
  7. Service auto - Sectorul 4
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Mecanic auto cu experiența, condiții atractive

Salariu

3 500 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 18399266

Compania noastră este un atelier auto cu o experiență de peste 20 ani în industria auto. Suntem dedicați să oferim servicii de reparații și întreținere auto de cea mai înaltă calitate, bazate pe profesionalism și integritate.

Locație: București Sect 4 Bd. Metalurgiei Nr. 474 sau pe Waze: Auto Service Special

Responsabilități:

-Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor mecanice și electrice ale vehiculelor.

-Efectuarea lucrărilor de întreținere planificată conform standardelor producătorului. -Identificarea și raportarea problemelor potențiale cu vehiculele clienților.

-Asigurarea respectării procedurilor de siguranță și a standardelor de calitate.

Cerințe:

-Experiență anterioară demonstrată în domeniul mecanicii auto.

-Cunoștințe solide despre sistemele auto și tehnologiile asociate.

-Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

-Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Beneficii:

-Suntem în căutarea unor persoane motivate și dornice să se alăture echipei noastre.

-Avem oportunități excelente de câștig, cu posibilitatea de a obține între 3500 RON și 10.000 RON, în funcție de efortul și dedicarea fiecărui angajat.

-Mediu de lucru plăcut.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. sau să ne contactați.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să discutăm cu dumneavoastră posibilitățile de colaborare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269185410