2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Timis
  6. Service auto - Timisoara
Postat 15 aprilie 2024

Angajam mecanic auto cu experienta

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 2

Cautam coleg cu spirit de echipa,care sa se integreze frumos si constructiv in echipa noastra.

Cerinte:

- Studii medii,calificare mecanic auto sau electromecanic;

- Permis categorie B;

- Cunostiinte si abilitati de mecanica auto;

- Experienta in domeniul auto;

- Persoana responsabila,atenta la detalii si orientata spre rezultat.

Descriere post:

- Executa lucrari si operatii de mecanica,pentru autovehiculele clientilor pe baza comenzii de reparatie in conformitate cu documentatia tehnica;

- Stabileste necesarul de piese de schimb aferent reparatiei ce urmeaza a fi efectuata;

- Foloseste si intretine corespunzator sculele,dispozitivele si aparatura din dotare.

Oferte si beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta realizata;

- Cursuri de specialitate;

- Mediu de lucru dinamic;

- Atelier dotat cu echipamente de ultima generatie.

Informatii suplimentare pe mail, telefon sau whatsapp.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 251591470