2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Sibiu
  6. Service auto - Cisnadie
Postat 23 mai 2024

Angajam Mecanic Auto

Localizare

Cisnadie

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO946778

Sc Soma Srl angajeaza la punct de lucru in Cisnadie mecanic auto.

Cerinte:

  • Corectitudine, implicare, intiativa, punctualitate;

  • Abilitatea de a lucra in echipa;

  • Persoana ambitioasa;

  • Serioazitate, dorinta de munca, punctualitate;

  • Permis conducere categoria B.

  • Capacitate de a invata proceduri noi pentru intretinere si mentenanta.

    Responsabilitati:

  • Identifica problemele si propune solutii pentru rezolvarea lor;

  • Efectueaza operatiile de reparatii necesare;

  • Intretine ordinea si curatenia postului de lucru;

    Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;

  • Tichete de masa in valoare de 25 ron;

  • Mediu de lucru prietenos si competitiv;

  • Decontare transport.

    Pentru mai multe detalii sunati la 07******08 sau personal la sediul din Cisnadie, str. Selimbarului, nr. 90.

Localitate

Cisnadie,

Sibiu

Sibiu, Cisnadie
ID: 270583069