2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bihor
  6. Service auto - Cheriu
Postat 09 aprilie 2024

Angajam mecanic auto .

Salariu

6 000 lei

Localizare

Cheriu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalPermis de Conducere: B

Descriere

Ne marim echipa!

Firma de colectare ulei vegetal uzat angajam mecanic auto .

 Cerinte:

  • Calificare/atestat profesional sau diploma in domeniu;

  • Cunostiinte de diagnoza

  • Minim 2 ani experienta ca mecanic auto -

  • Permis de conducere categoria B

  • Abilitati de lucru in echipa, atentie la detalii, corectitudine si integritate

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • executa lucrari de mecanica auto si/sau lucrari de electrica;

  • executa reparatii si intretinere pentru flota proprie ;

  • executa interventii si reparatii pe teren cand e necesar ;

  • pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca;

  • indeplineste responsabilitatile stabilite de seful de service

Ce oferim

  • contract de munca pe perioada nedeterminata

  • pachet salarial cuprinzand bonuri de masa

  • colectiv tanar , atmosfera destinsa .

Daca esti o persona socialbila,descurcareata, cu spirit de echipa si dornic de munca nu ezita sa ne lasi un CV.

Mai multe detalii la numarul de telefon :07********76

Localitate

Cheriu,

Bihor

Locație exactă
Bihor, Cheriu
ID: 268785321