2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Bucuresti
  7. Service auto - Sectorul 2
Postat 09 aprilie 2024

Angajam mecanic auto

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Suntem in cautarea oamenilor dedicati, implicati, responsabili, pasionati de domeniul auto si cu dorinta de dezvoltare.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la sediul nostru din Soseaua Pipera.

Mediul de munca este interactiv si vei face parte dintr-o echipa implicata care iti va oferi tot suportul de care vei avea nevoie.

Oferim pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de performanta si bonuri de masa.

Asteptam de la tine sa:

- executi lucrarile de mecanica conform comenzilor de atelier;

- completezi comenzile de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie;

- efectuezi controlul final la terminarea ciclului de reparatie pentru a te asigura de calitatea lucrarilor;

- derulezi activitatile cu responsabilitate si asumare;

- sa oferi suport atunci cand ti se cere;

Descrierea companiei

Suntem cunoscuți pe piața auto din România, din 1992 când am început ca atelier, reparand în principal marca Oltcit.

Un an mai târziu eram singurul service Nissan din România, iar în 1997 am început să coordonăm importul și distribuția de mașini și piese de schimb Nissan, ca importator unic.

Din 2002 operăm de la sediul nostru din Pipera unde oferim servicii de reparații și întreținere și vânzări de vehicule.

Câțiva ani mai târziu, după ce am lucrat exclusiv cu marca Nissan, ne-am autorizat service-ul și am instruit personalul pentru a repara o selecție largă de mărci de mașini. Atunci am deschis o nouă locație în Tunari specializată în caroserie, vopsire și mecanică pentru Nissan și alte mărci.

De mai bine de trei ani, suntem prezenți pe piața de mașini second hand prin propria noastră divizie specializată, vânzând o varietate de mărci auto și servicii post-vânzare aferente.

Pentru anii următori, planurile noastre sunt să dezvoltăm un concept cu totul nou de mobilitate totală, oferind servicii complete și personalizate și soluții digitale pentru tot ce ține de domeniul în care activăm. Publ

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 240202934