2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Cluj
  6. Service auto - Cluj-Napoca
Postat 18 iunie 2024

Angajam Mecanic Auto

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

ANGAJAM MECANIC AUTO

Clientul nostru este un service auto autorizat, cu peste 12 ani experienta pe piata din Cluj-Napoca, cu o echipa stabila si energica.

Service-ul este specializat in marca VW. In prezent este in cautarea unui mecanic cu experienta.

Cerinte:

• Absolvent studii medii tehnice de specialitate sau curs de mecanic auto;

• Cunostinte de mecanica rapida: diagnoza computerizata, revizii (schimb de ulei, filtre, placute de frana etc.);

• Experinta in service auto (minim 5 ani);

• Abilitati de a lucra in echipa;

• Persoana serioasa, punctuala si responsabila;

Responsabilitati:

• Efectueaza lucrarile conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite de la seful de service;

• Respecta timpii de executie si termenul de finalizare;

• Completeaza cu exactitate toate campurile din fisa de reparatie;

• Intretine curatenia in service;

Se ofera:

• Contract de munca;

• Program de munca de la ora 08.00 la 17.00, cu pauza de masa, de L-V;

• Salariu in functie de performanta + bonusuri de performanta;

• Cursuri de specializare;

• Echipament de protectie;

• Mediu de lucru placut, colegi "misto";

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 225877553